Hotel Maraton Košice

 Celým názvom Boutique Hotel Maraton **** Košice  sa nachádza približne 7 minút chôdze od centra mesta. V blízkom okolí sa nachádza Mestský park, ktorý sa určite oplatí navštíviť.  Tento hotel patrí medzi špičkové hotely v meste o čom svedčia aj 4 hviezdičky. Luxusne zariadené izby a kvalitné služby personálu vám spríjemnia pobyt.

Priestory hotela umožňujú usporiadanie rôznych kongresov, osláv alebo rôzne školenia. Taktiež získal ocenenie TREND TOP Reštaurácie a Hotely 2014 v Košickom kraji.

Ubytovanie 

Ubytovať sa môžete v 16 príjemne farebne zariadených izbách. V niektorých izbách sa nachádza klimatizácia. V izbách sa nachádza drevený masívny nábytok, ktorý pri kombinácií farieb v izbe príjemne vynikne.

V každej izbe sa nachádza kúpeľňa a sociálne zariadenie, LCD televízory so satelitným príjmom, minibar, sušič na vlasy, WiFi a ortopedické matrace na posteliach.

Cenník

druh izby noc/týždeň    noc/víkend
Štandardná dvojposteľová izba – obsadená 1 osobou 75€

-obsadená 2 osobami 95€

65€

80€

Jednoposteľová izba

(upravená aj pre imobilných hostí s balkónom)

-obsadená 1 osobou 70€ 65€
Exclusiv izba – obsadená 1 osobou 80€

-obsadená 2 osobami 105€

70€

85€

Apartmán jednospálňový – obsadená 1 osobou 85€

-obsadená 2 osobami 120€

80€

100€

Apartmán jednospálňový – obsadená 1 osobou 90€

-obsadená 2 osobami 140€

-obsadená 3 osobami 150€

-obsadená 4 osobami 160€

85€

135€

144€

154€

Všetky ceny sú vedené vrátane DPH ale vzhľadom na to, že sa môžu v priebehu času meniť odporúčame pozrieť si aktuálny cenník vždy tu.

V prípade ak požadujete dlhodobe ubytovanie v Košiciach obráťte sa na recepciu hotela a tam vám poskytnú všetky potrebné informácie.

V cene ubytovanie je upratovanie izieb, raňajky ktoré si môžete nechať na základe vašich požiadaviek upraviť napríklad na vegetariánske, bezlepkové, diabetické alebo rôzne iné a čo je dôležité sú zdarma formou bufetových stolov. Taktiež chránené parkovisko pre hostí je bezplatné. Taktiež môžete navštíviť fitness a relax centrum zdarma.

Stravovanie 

V reštaurácií môžete ochutnať špeciality slovenskej aj medzinárodnej kuchyne. Vďaka veľkosti reštaurácie sa tu konajú rôzne oslavy, svadby alebo firemné večere. Každý ocení chuť jedla pri kozube v útulnom prostredí reštaurácie. Príjemná hudba, kvalitné jedlo a dobrý personál vám zaručí jednoznačnú spokojnosť.

Vychutnať jedlo alebo výbornú chuť kávy si môžete tiež v zimnej záhrade Ambiente.

Služby hotela 

Relax- centrum

Kde je v ponuke fínska sauna, infra sauna na ktoré nadväzuje vonkajšie ochladzovanie v mini záhradke. Masáž športovú alebo klasickú celého tela, jednotlivých častí tela. Masáž tela si musíte rezervovať deň vopred, ale saunu stačí rezervovať 1 hodinu vopred. Maximálna kapacita hostí v relax centre sú 4 osoby.

Fitness klub ako bolo vyššie spomínané môžete navštíviť zdarma.

Prajeme vám príjemnú zábavu!