GOLDEN ROYAL Košice

Celým názvom GOLDEN ROYAL Boutique hotel & SPA**** môžete nájsť priamo v centre mesta v tichej lokalite.  Len tri minúty pešej chôdze vás delia od Mestského parku, ktorý sa oplatí navštíviť hlavne počas letných dní. V blízkom okolí hotela sa tiež nachádza Kunsthalle, čo je vlastne bývalá zrekonštruovaná plaváreň. V súčasnej dobe prezentuje rôzne umenie, ale narozdiel od múzeá vždy ponúka nové výstavy. Známu uličku remesiel môžete nájsť vzdialenú približne 20 metrov od hotela.

Čo sa týka samotného hotela poskytuje ubytovanie v nadštandardných izbách pre veľmi náročných hostí, štandardných izbách, ktoré taktiež nestrácajú na kvalite a pre rodiny, alebo páry sú v ponuke apartmány.

Okrem klasického ubytovania, hotel ponúka kongresové priestory na prenájom, organizovanie rozprávkových svadieb  a rôznych osláv.

Ubytovanie:

Ubytovane v hoteli ponúka detailne prepracovaný dizajn v každej izbe. Každá izba má iný, veľmi zaujímavý charakter, ktorý dotvárajú práve najmenšie detaily. Izby sú zariadené tak, aby si oddýchlo vaše telo aj váš organizmus. V niektorých izbách sa nachádzajú postele Saffron, ktoré vám doprajú kvalitný spánok.

V izbách sa nachádza LCD televízor so satelitným príjmom, trezor, minibar, WiFi, kartový bezpečnostný systém, rádio alarm , kúpeľňa vybavená luxusnou kozmetikou a v lete oceníte najmä klimatizáciu.

Hotel síce nepatrí medzi najlacnejšie ubytovanie v Košiciach, no vzhľadom na jeho kvalitu sú ceny primerané.

Cenník

Izba štandard                                                 Izba DE LUXE                           Apartmán

Jednoposteľová izba 75€                      Jednoposteľová izba 90€          Apartmán pre 2 osoby   120€

Dvojposteľová izba 90€                       Dvojposteľová izba 105€           Rodinný apartmán pre 4 osoby 150€

Detská postieľka 7€                             Detská postieľka  7€                   Tretia osoba na apartmáne 30€

Prístelka 30€                                        Prístelka 30€                               Detská postieľka 7€
Do hotela si môžete priviesť aj domáceho miláčika (pes/mačka) no bude vás to stáť 7€ na noc. V cene sú zahrnuté aj raňajky formou švédskych stolov, vstup do kúpeľov pre osoby nad 15 rokov a parkovanie na stráženom parkovisku.

Všetky ceny sa môžu v priebehu roka zmeniť, preto odporúčame navštíviť  aktuálny cenník.

Pokiaľ si nie ste istý kam ísť na výlet do Košíc, určite odporúčame pozrieť špeciálnu ponuku hotela, a to romantický pobyt pre dve osoby na predĺžený víkend. Tento pobyt je ideálny ako valentínsky darček, ale aj ako romantické prekvapenie pre polovičku. Ubytovanie je v De luxe izbách v cene 149€  na dve noci. Ako bonus vás bude na izbe čakať ovocná misa a fľaša Talianskeho šumivého vína. Ak vás ponuka zaujala viac informácií môžete nájsť na tejto stránke.

Taktiež ak vás už nebaví tradičná oslava veľkonočných sviatkov hotel ponúka špeciálnu ponuku za znížené ceny v izbách de luxe. V reštaurácií si môžete za sumu 10€ objednať tradičné veľkonočné menu. Viac o veľkej noci v hoteli sa dozviete tu.

Stravovanie

Hotel ponúka stravovanie v zimnej záhrade ktorá je klimatizovaná a vyhrievaná tak, aby bola prevádzkovaná počas celého roka. V reštaurácií sa môže najesť celkovo 60 hostí ktorí si môžu pochutiť na medzinárodnej no i slovenskej kuchyni. Zimná záhrada sa využíva aj pri oslavách, svadbách alebo iných spoločenských aktivitách. Samozrejmosťou je WiFi signál zadarmo pre hostí. Neubytovaný hostia môžu využiť vonkajšie strážené parkovisko. 

Služby hotela

Kúpele Rasajána

V ponuke sú rôzne masáže, sauny, vírivá vaňa, jacuzzi, masážne a konzultačné miestnosti pre ajerdvédske terapie. Obľúbená je tiež hydronasáž nôh.

Dvojhodinový vstup pre osobu staršiu ako 15 rokov je 15€.

Čo sa týka ájurvédskych masáži v ponuke je masáž celého tela alebo jednotlivých partií na tele. Zväčša sú olejové ( indické oleje) a relaxačné. Čo je zaujímavé, masáže poskytujú profesionálny indický ájurvédski terapeuti.

Ak sa neviete presne rozhodnúť čo by sa vám páčilo, v ponuke je balík služieb kde sú kombinácie bazéna, sauny a masáže.

Prajeme vám príjemnú zábavu!