City Residence Košice

Ak hľadáte luxusné a kvalitné ubytovanie v Košiciach navštívte práve tento hotel. Z vonku zaujme svojou architektúrou a zvnútra je zariadený tak, aby ste sa cítili čo najpohodlnejšie. V roku 2006 prešiel kompletnou rekonštrukciou, no všetko prebehlo tak aby si zachoval svoj historický dojem. Pôvodne bol vybudovaný ako meštiacky dom ktorý sídli len 200 metrov od Hlavnej ulice. V hoteli sa nachádzajú aj diela súčasných výtvarníkov a architektov, ktoré dopĺňajú umelecký charakter hotela. Ak hľadáte krátkodobý alebo dlhodobý pobyt v Košiciach toto je určite to správne miesto.

Ubytovanie 

V hoteli sa nachádzajú plne klimatizované apartmány z rozlohou až 140 metrov štvorcových. Na prvom poschodí sa nachádzajú apartmány v ktorých sa nachádza spálňa a obývací priestor s pohovkou, kúpeľňa, sprchový kút, WC a kuchyňa. Kuchynka je plne vybavená chladničkou, kuchynským riadom a dvojplatničkou. Samozrejme nesmie chýbať ani pripojenie na WiFi a televízor. Pre úplné pohodlie sú v apartmánoch župany, papuče a toaletné potreby. V prípade potreby si môžete objednať služby budenia.

Apartmán č.2 je doplnený o vírivú vaňu a saunu.

Cenník

Apartmán Deluxe č.1

99€ – 129€

Cena pre 1 osobu 99€

Cena pre 2 osoby 129€

Middle Apartmán 4

89€-119€

Cena pre 1 osobu 89€

Cena pre 2 osoby 119€

Middle Apartmán č.7

89€-119€

Cena pre 1 osobu 89€

Cena pre 2 osoby 119€

Apartmán Deluxe č.2

99€ – 129€

Cena pre 1 osobu 99€

Cena pre 2 osoby 129€

Middle Apartmán č.5

        89€-119€

Cena pre 1 osobu 89€

Cena pre 2 osoby 119€

Štúdio Apartmán č.8

69€-99€

Cena pre 1 osobu 69€

Cena pre 2 osoby 99€

Apartmán Deluxe č.3

99€-159€

Cena pre 1 osobu 99€

Cena pre 2 osoby 129€

Cena pre 3 osoby 139€

Cena pre 4 osoby 159€

Štúdio Apartmán č.6

69€-99€

Cena pre 1 osobu 69€

Cena pre 2 osoby 99€

Ceny sa v priebehu roka môžu meniť, preto odporúčame overiť si ceny podľa aktuálneho cenníka.

Raňajky, parkovisko pre hostí a dieťa do 6 rokov na prístelke sú bezplatné. V cene nie je zahrnutá miestna daň vo výške 1,50€ osoba/noc. Ak by ste mali záujem o prístelku na izbu bude vás to stáť 20€.  Tento hotel umožňuje ubytovanie domácich zvierat (pes/mačka) , takže si môžete zobrať svojho miláčika so sebou. Bude vás to však stáť 5€ / noc.

Určite si treba dávať pozor aby ste ukončili ubytovanie do do 10:00 lebo každá začatá hodina vás bude stáť 10€ navyše. Druhou veľmi podstatnou vecou je, že v apartmánoch sa nesmie fajčiť. Môžete dostať pokutu až vo výške 150€. 

 

Ak by ste mali záujem o dlhodobý pobyt, informuje sa na recepcií ktorá vám podá presné informácie.

Stravovanie

Môžete si objedať raňajky priamo do postele alebo výbornú taliansku kávu na letnej terase prípadne hotelovej kaviarni. Na privítanie vás čaká fľaša kvalitného slovenského vína a občerstvenie.V hoteli sa nepodáva denné menu, preto ak máte chuť na dobrý obed navštívte niektorú s reštaurácií v okolí. Ak budete mať nejaké požiadavky priateľský personál vám určite rád pomôže.

Služby hotela

Ak cestujete do hotela s deťmi zaujať by vás mohol program baby friendly, ktorý zabezpečí úplný komfort pre vaše dieťa. Poskytnú vám prístelku, detskú stoličku alebo detský vankúšik a okrem toho je pre deti pripravený toy box plný hračiek pre deti. V prípade potreby vám vie hotel vybaviť aj babysitting – opatrovateľské služby.

Eco friendly 

Všetky služby v hoteli sú poskytované tak, aby boli čo najšetrnejšie ku životnému prostrediu. Aby sa tento cieľ podaril, hotel zaviedol takzvaný Zelený program. Hostí by mohlo zaujať, že v rámci šetrenia ovzdušia mesta hotel poskytuje bicykle na rýchly presun po meste zdarma. Taktiež v rámci zeleného programu venujú použitý textil charite. Dobré je spomenúť že je hotel nefajčiarsky.

Ostatné hotelové služby:

welcome drink, fľaša kvalitného vína, kávový a čajový servis, raňajky na apartmán, kopírovanie, fax a tlač dokumentov, expres check in/out, privátne parkovisko ,domáca a zahraničná tlač, fén, DVD požičovňa, WIFI pripojenie, denný upratovací servis,žehlička a žehliaca doska, občerstvenie, 15% zľava na konzumné v hotelovej kaviarni, biliard, požičovňa bicyklov, hotelový doktor, úschovňa batožiny, úschovňa cenností, rezervácia a kúpa vstupeniek a lístkov na podujatia, sprostredkovanie zapožičania osobného automobilu, sprostredkovanie taxi transferu.

V prípade že by ste mali záujem o akékoľvek nadštandardné služby hotel sa vám v rámci možností vyhovie. Jedná sa napríklad o služby minibaru, čistenia odevov, odvoz z letiska a staníc do hotela, masér alebo vyzážistka, opatrovateľské služby…

Prajeme vám príjemný pobyt.